Kościół Uliczny

12277138_1088701421149571_654979849_nKościół Uliczny to inicjatywa chrześcijan, których celem jest niesienie Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie osobom uzależnionym, bezdomnym i najuboższym. Spotykamy się co druga sobotę o godzinie 18.00 przy fontannie na Placu 23 stycznia w Ostrowie Wlkp.

W naszych sercach zrodziło się pragnienie aby wychodzić na zewnątrz i w sposób praktyczny okazać ludziom czym jest Boża miłość, bo skoro nas zmieniła to i innych może zmienić. Liderem ostrowskiego Kościoła Ulicznego jest Konrad Żarczyński,.

facebookNasza strona na Facebooku

– Organizujemy spotkanie Kościoła Ulicznego, podczas których dzielimy się Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie oraz rozdajemy ciepłe posiłki.
– Naszą wizją jest podnoszenie bezdomnych z ich beznadziejnego stanu, w którym tkwią. Chcemy pomóc im wyjść z uzależnień, pragniemy im dodać motywacji do życia i natchnąć nadzieją oraz pomóc im odnaleźć cel i sens życia w Jezusie Chrystusie.

Zachęcamy : Kościół Uliczny składa się z ludzi takich jak Ty. Każda osoba zainteresowana ma tę samą pasję aby dotrzeć do zgubionych. W służbę Kościoła Ulicznego zaangażowanych jest wiele osób. Są to osoby które głoszą ewangelię, prowadzą uwielbienie, modlą się, rozdają posiłki, są zaangażowane w dowożenie bezdomnych i uzależnionych do ośrodków w całej Polsce itp.

Kościół Uliczny działa w wielu miastach polski Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Białystok, Opole i wiele innych miejsc.